Заява голови Запорізької обласної військової адміністрації Олександра Старуха щодо гуманітарного коридору до Маріуполя.
Сьогодні понад півсотні автобусів і 9 вантажівок з гуманітарною допомогою було споряджено до виїзду на Маріуполь. Важливо доставити людям ліки, продукти харчування, речі першої необхідності.
Проте, попри всі заклики до створення «зеленого коридору» окупанти зривають поставки та всіляко використовують ситуацію на свою користь.
-
Під прикриттям гуманітарної колони ворог вирішив пересувати свої війська. Росіяни не дають зелений коридор. Говорять одне, а самі намагаються використати ситуацію, щоб переформатувати війська, розуміючи, що наші війська дають коридор та не стріляють, - зазначив Олександр Старух.
Наразі машини готові, і якщо виникне хоч мала можливість, вантаж рушить до Маріуполя, щоб допомогти жителям. Крім цього, у Запоріжжі готові розгорнути пункти прийому біженців, щоб прийняти жителів Маріуполя та надати їм допомогу.