Заява голови Запорізької обласної військової адміністрації Олександра Старуха щодо евакуації Вчора у Запоріжжі прийняли дітей, евакуйованих з Гуляйполя. Очільник Запорізької військової адміністрації повідомив, що влада робить усе необхідне для евакуації та відправки вантажів. Зараз працює модель евакуації з територій, підконтрольних нашим військовим – швидко та ефективно. Надано доручення по територіям Запорізького та Пологівського районів з метою організації евакуацій, де це можливо. Транспорту вистачає, налагоджена взаємодія, місця для розміщення готові, - наголосив Олександр Старух. Також обласна влада веде перемовини з Червоним Хрестом, який може бути посередником між двома сторонами конфлікту, зокрема, у питаннях гуманітарних вантажів. Ми будемо намагатися всебічно допомагати Червоному Хресту і волонтерам забезпечити доставку продуктів, необхідних ліків у Енергодар та міста, у яких закінчуються запаси, - запевнив Олександр Старух.