У м. Запоріжжя триває кампанія на підтримку звернення Президента України Володимира Зеленського до членів-держав НАТО щодо закриття повітряного простору над нашою країною. Закриття неба для російської авіації убезпечить цивільних українців від повітряної загрози зі сторони ворожої держави. Кожен небайдужий житель Запорізької області може долучитися до кампанії збору підписів та підтвердити своє бажання жити під мирним небом. Для цього необхідно звернутися до місцевої адміністрації та поставити підпис під зверненням або самостійно роздрукувати підписний лист та за можливості долучити до ініціативи своїх близьких та сусідів. Зокрема, тільки у Шевченківському районі за два дні було зібрано більше 5 тисяч підписів. Усе буде Україна! Департамент культури та інформаційної політики