Голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух провів нараду з керівниками структурних підрозділів ОВА, на якій обговорили низку важливих питань. Основні – гуманітарна допомога та евакуація з гарячих точок області. У нас, я переконаний, запрацювала вся необхідна модель евакуації. Будемо намагатись вивозити жінок та дітей, літніх людей – скільки зможемо,,- розповів Олександр Старух. Очільник області зазначив, що нещодавно з Гуляйполя вдалось евакуювати в Запоріжжя близько 100 дітей. Їм надається уся необхідна допомога. Діти забезпечені харчуванням. Наразі терміново вирішується питання щодо евакуації дітей з інтернатів та дитячих будинків у Бердянську. Питання з медикаментами й досі залишається відкритим. Обласна влада чекає на «зелені коридори», аби безпечно доставити усе необхідне. Щодо Запоріжжя, то тут ситуація – стабільна, зазначив голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух. Місто активно готується дати відсіч ворогові, будуються фортифікаційні споруди. Департамент культури та інформаційної політики