Соліст-вокаліст Запорізької обласної філармонії Богдан Хижняк та артистка балету академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» Юлія Хижняк збирають гуманітарну допомогу та відвозять на блокпости.
Відоме подружжя закликало запоріжців долучатися та допомагати у боротьбі з ворогом: можна здати кров для поранених бійців, можна збирати теплі речі та відвозити підрозділам територіальної оборони. Кожен повинен робити усе, що в його силах, щоб наближати перемогу.
#запоріжціразомдоперемоги