Жителі Запорізької області масово ставлять підписи під зверненням до керівництва НАТО та європейських лідерів про закриття неба над нашою країною.
З початку російського вторгнення в Україні загинули сотні мирних людей, а ворог як і раніше продовжує використовувати заборонені світовою спільнотою нелюдські бойові засоби.Запоріжці кажуть «ні» новим смертям та підтримують закриття неба над Україною.Сьогодні збір підписів проходить у волонтерських центрах та у великих торгівельних мережах, зокрема на території ТЦ «Ашан». Люди масово та з власної волі шикуються у великі черги задля того, щоб поставити свій підпис під документом, який може гарантувати мирне небо для їх дітей.Кожен житель Запорізької області може долучитися, завантаживши текст звернення - https://t.me/starukhofficial/2435 та поставивши свій підпис. Залучайте рідних, друзів та сусідів. Зібрані підписи можна передати до ЗОВА через керівників ваших громад. Лише разом ми зможемо подолати російську навалу!
Департамент культури та інформаційної політики