Сьогодні в облдержадміністрації відбулася селекторна нарада з головами районних державних адміністрацій. Очільник регіону Олександр Старух доручив представникам влади на місцях організувати 16 лютого заходи, спрямовані на єднання країни. Відповідно до указу Президента України Володимира Зеленського №53 від 14.02.2022 “Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства” 16 лютого оголошено Днем єдності. Згідно з указом, у цей день Державний Прапор України має бути піднятий на будинках і спорудах в усіх населених пунктах, о 10.00 має лунати Державний Гімн України. Також закордонні дипломатичні установи України мають провести в державах перебування відповідні іміджеві заходи, спрямовані на єднання та підтримку України. Олександр Старух доручив оновити прапори над усіма будівлями державної влади, освіти, медицини та культури. До того ж, український прапор має майоріти на всіх флагштоках області. Також до Дня єднання, 16 лютого, планується патріотична акція. На каскаді фонтанів “Райдуга” буде розгорнуто один із найбільших прапорів України. Долучитися до акції можуть усі охочі. Департамент культури та інформаційної політики