Керівник апарату Запорізької обласної державної адміністрації Зінаїда Бойко взяла участь у розширеному засіданні колегії при начальнику Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області, що відбулась 11 лютого. На засіданні підбили підсумки роботи Фонду у 2021 році иа визначили завдання на 2022 рік. Зокрема, начальник Головного управління Світлана Жмурко відмітила, що протягом минулого року в регіоні на виплату пенсій 504,6 тис. пенсіонерів спрямовано понад 25,4 млрд грн. До бюджету Фонду мобілізовано понад 10 млрд грн власних коштів, що на 1,7 млрд більше, ніж у 2020 році. Завдяки вжитим заходам в рахунок погашення заборгованості до бюджету Фонду надійшло майже 231,4 млн грн. Цьому сприяла співпраця з облдержадміністрацією, місцевими органами виконавчої влади та самоврядування. У звітному році в сервісних центрах Головного управління надано 560,8 тис. пенсійних послуг. В умовах сьогодення зросла актуальність дистанційного отримання пенсійних послуг громадянами. Тому, Головним управлінням активно проводилась робота з популяризації електронних сервісів Фонду. Зінаїда Бойко вручила відзнаки облдержадміністрації за сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері пенсійного забезпечення населення кращим працівникам Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області та побажала успіхів у подальшій роботі, здоров’я та злагоди. Департамент культури та інформаційної політики