Сьогодні голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух провів зустріч з керівниками і представниками релігійних конфесій щодо організації Третього Молитовного сніданку Східного регіону України у Запоріжжі. Традиційно для участі у заході запрошуються керівники церков і релігійних організацій, народні депутати України, державні управлінці, громадські та культурні діячі, представники бізнесу, медики, освітяни та науковці. Третій Молитовний сніданок Східного регіону України у Запоріжжі відбудеться 15 грудня о 8 годині у приміщенні Запорізького академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. В. Магара. Окрім спільної молитви, зокрема, за мир, за припинення пандемії, одужання хворих, за підтримку медичних працівників, невід’ємною складовою заходу стане збір благодійних коштів. Перший молитовний сніданок у Запоріжжі відбувся у грудні 2018 року у Запорізькій обласні філармонії. Тоді його учасники зібрали кошти на закупівлю апарату для дезінфекції легенів дітей, хворих на туберкульоз. Під час другого молитовного сніданку було зібрано кошти для закупівлі комп’ютерів дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. Під час третього молитовного сніданку будуть збиратися кошти на закупівлю додаткових кисневих концентраторів для підопічних Комунальної установи «Запорізький геріатричний пансіонат» Запорізької обласної ради. Голова обласної державної адміністрації Олександр Старух сказав: Департамент культури та інформаційної політики