За ініціативи Управління транспорту та зв’язку облдержадміністрації сьогодні організовано спільний моніторинг дотримання карантинних обмежень на транспорті та стану обслуговування внутрішньообласних автобусних маршрутів за участю представників Мелітопольської районної державної адміністрації, Нацполіції та Держпродспоживслужби. Моніторинг проводився на автобусній станції № 1 та автобусній станції № 2 м. Мелітополь.
За результатами спільного моніторингу співробітниками Управління патрульної поліції в Запорізькій області складено 1 протокол на пасажира, що здійснював поїздку на автобусі втурнішньообласного сполучення за ч. 1 ст. 443 КУпАП (перебування у громадському транспорті під час карантину без сертифікату вакцинації). Співробітниками Управління транспорту та зв’язку облдержадміністрації було складено 2 акти на автоперевізників, що здійснювали перевезення на внутрішньообласних маршрутах.
Всього за період з 28.10.2021 по 05.11.2021 під час контролю за додержанням встановлених протиепідемічних заходів працівниками Управління патрульної поліції в Запорізькій області відносно водіїв:
- складено 7 протоколів за ч. 1 ст. 443 КУпАП (перевезення пасажирів в кількості, що перевищує кількість місць для сидіння, що зазначено в реєстраційному документі);
- винесено 14 постанов за ч. 2 ст. 443 КУпАП (перебування у громадському транспорті під час карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту).
Відносно пасажирів:
складено 10 протоколів за ч.1 ст.443 КУпАП (проїзд без необхідних документів проходження вакцинації);
винесено 10 постанов за ч. 2 ст. 443 КУпАП (перебування у громадському транспорті під час карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту).
За період з 29.10.2021 по 04.11.2021 року співробітниками Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області перевірено дотримання протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на автостанціях у містах Запоріжжі, Бердянськ, Пологи. Загалом проведено 47 перевірок транспортних засобів. В ході перевірок встановлено, що і по теперішній час профілактичні заходи з недопущення розповсюдження захворювань спричинених коронавірусом COVID-19 виконуються не в повному обсязі.
Робота у зазначеному напрямку триває.
Департамент культури та інформаційної політики