В обласному контактному центрі відбулася чергова “гаряча” лінія з представниками влади. На запитання громадян відповідала керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко. До посадовиці звернулося 8 жителів області. Мешканці Запорізької області порушували питання соціального забезпечення та матеріальної допомоги, медичного обслуговування. Пенсіонерка з Хортицького району міста Запоріжжя поскаржилася на великі черги у поліклініці. Жінка розповіла, що вона не може попасти до свого лікаря. У селищі Якимівка одинока жінка-пенсіонер, яка має інвалідність, розповіла, що вдома у неї немає газу. Опалювати приміщення вугіллям у жінки не вистачає коштів. А електричний камін не в змозі прогріти кімнати. Пенсіонерка звернулася з проханням надати їй матеріальну допомогу. Пенсіонерка з Олександрівського району м. Запоріжжя розповіла, що у неї з сусідкою один котел опалення на двох. Жінка сплачує рахунки, а ось сусідка має заборгованість 12 тис грн. Через борг газовий котел відключили. Жінка з Вознесенівського району розповіла, що у лікарні не дають безкоштовні тести на ковід. Коли її мати пішла до поліклініки з підозрою на захворювання, то їй не надали тести. Одразу кілька звернень було від мешканців Мелітополя, де посилили карантинні обмеження. Наразі громадський транспорт працює у години пік: з 06.00 до 09.00 ранку та з 16.00 до 19.00 ввечері. Мати школяра розповіла, що забирає дитину зі школи о 12.00 чи 13.00 та ніяк не може з дитиною дістатися додому. Ще одна жінка розповіла, що вона працює, але не може скористатися транспортом через те, що не вакцинована. Зінаїда Бойко зазначила, що на сьогодні в області відмічається рост захворювання на COVID, хвороба шириться великими темпами. Кожному, хто телефонував на «гарячу» лінію, Зінаїда Бойко надала вичерпні роз'яснення. Також заявникам, відповідно до норм чинного законодавства, надішлють офіційну відповідь, а за окремими зверненнями буде вжито оперативних заходів реагування. Кожен сигнал від громадян знаходиться на особливому контролі обласної влади. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю