У виставковому центрі Казак-Палац розпочала роботу шоста Міжнародна виставка машин, обладнання та технологій для гірничодобувної, вугільної та будівельної промисловості Mining World Ukraine – 2021. На виставку завітали голова Державної служби геології та надр України Роман Опімах, перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Шустов, директор групи компаній K-MINE Михайло Назаренко, віце-президент Запорізької торгово-промислової палати Дмитро Антонюк. Проведення цієї масштабної виставки не є випадковим, бо Запоріжжя є центром промислової та індустріальної, машинобудівної та металургійної промисловості, а також місцем розташування найбільших об'єктів програми «Велике будівництво», - зазначив Володимир Шустов. Цього року в заході беруть участь майже 70 компаній з України та зарубіжжя. Виставка спрямована на залучення інвестицій та об'єднує близько 200 керівників, бізнесменів та фахівців з усіх гірнопромислових регіонів країни. Головними фокусами події стали такі напрями: гірниче машинобудування, кар’єрна та спеціальна техніка , машини та обладнання для переміщення та транспортування корисних копалин, рішення для пошуку і розвідки корисних копалин, дорожньо-будівельна спецтехніка і технології, автоматизація процесів на добувному підприємстві, безпека гірничих робіт, очищення води і повітря, екологічний моніторинг, будівельні технології в гірничій справі, асоціації, професійні об’єднання, медіа, сертифікація та навчання. Також на виставці заплановано проведення Форуму надрокористувачів «Надра - драйвер економічного розвитку України», присвяченого актуальним питанням видобудку корисних копалин. У виставковому центрі будівельні, дорожньо-будівельні машини та обладнання можна подивитися з 5 по 7 жовтня 2021 року. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю