На об'єкті Програми Президента України “Велике будівництво” “Реконструкція футбольного поля КЗ "Фізкультурно - оздоровчого клубу "Таврія” завершили асфальтування периметру. Асфальтобетонне покриття стадіону стане основою для укладання гумових бігових доріжок. Сам матеріал доріжок екологічний та стійкий до зношування, а взуття не ковзає на ньому взимку. Також будівельники вже провели бетонування підлоги правого та лівого сектору глядацьких трибун, пофарбували огорожу. Тривають роботи й на інших частинах стадіону. Робітники проводять благоустрій території, укладають тротуарну плитку, перекривають дах прибудов та інших технічних приміщень. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю