Шановні адміністратори та фахівці центрів надання адміністративних послуг!
Дорогі друзі!
Щиро вітаю вас з 9-ю річницею Дня народження ЦНАП.
Саме 06 вересня 2012 року Верховною Радою України ухвалено Закон України «Про адміністративні послуги», який визначив правові засади реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб у сфері надання адміністративних послуг та дав старт формуванню мережі центрів надання адміністративних послуг (далі – ЦНАП) в Україні.
Вже на сьогодні регіональна розгалуженість мережі ЦНАП області вражає – це 118 діючих точок доступу до адміністративних послуг: 53 ЦНАП, 4 територіальні підрозділи ЦНАП, 60 віддалених робочих місць адміністраторів ЦНАП та 1 мобільний ЦНАП. Наразі в ЦНАП працюють 416 працівників (у т.ч. 232 адміністратори).
ЦНАП опікуються питаннями надання послуг у всіх сферах нашого життя та забезпечують реалізацію державної політики у сфері надання адміністративних послуг. Кожен працівник ЦНАП – професіонал своєї справи. Ви гідно, якісно та неупереджено виконуєте свої обов’язки і завдяки Вашій праці збільшується ступінь довіри громадян та бізнесу до влади.
Впевнений, що фахівці ЦНАП й надалі надаватимуть якісні адміністративні послуги відвідувачам!
Дякую за вашу працю!
Вітаю!