Перебуваючи сьогодні із робочою поїздкою в Кирилівці, голова Запорізької ОДА Олександр Старух відвідав Азовську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, де ознайомився із організацією шкільного харчування в закладі та оглянув стан їдальні після капітального ремонту. Азовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кирилівської селищної ради має багаторічну історію. Перший освітній заклад на території громади побудували ще наприкінці ХІХ століття, а нову будівлю школи, де нині навчаються діти, відкрили у 1970 році. На сьогодні в закладі навчається близько 300 школярів. Персонал налічує 30 осіб. Учні школи є призерами багатьох Всеукраїнських конкурсів, олімпіад та творчих фестивалів. У школі для навчання дітлахів обладнано кабінети початкових класів, спортивну залу, кабінети фізики, хімії та біології. Проведено і ремонт їдальні з харчоблоком. Оновлено всі комунікації, закуплено зручні меблі, встановлено нове професійне обладнання та розроблено збалансоване меню. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю