Сьогодні у відремонтованій в рамках програми Президента України "Велике будівництво" Запорізькій загальноосвітній санаторній школі-інтернат №7 відкрили сучасний спортивний стадіон. Урочистості з цієї нагоди відвідала т. в. о. директора департаменту освіти облдержадміністрації Олена Сороченко.
Шкільний стадіон побудували в рекордні три місяці літа. Кошти на спорудження спортивного об'єкта вдалося отримати завдяки підтримці Народного депутата України Романа Сохи.
Новий спортивний майданчик вже сьогодні випробували на міцність - там пройшов перший дружній матч з футболу між школярами.
-
Вітаю всіх вас з цією знаковою подією. Відтепер вихованці закладу від дошкілля до старшої школи зможуть з користю проводити своє дозвілля, займатися спортом та тренуватися, щоб здобувати нові перемоги, - звернулася до присутніх Олена Сороченко.
Нагадаємо, що торік Запорізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат №7 була капітально відремонтована в рамках програми Президента "Велике будівництво". В ході реалізації проєкту утеплили фасади будівель навчального корпусу, їдальні та спального корпусу закладу, замінили зношену покрівлю навчального корпусу. Відтепер понад 400 учнів навчатимуться в комфортному та безпечному закладі і тренуватимуться на сучасному спортивному майданчику.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю