Керівники структурних підрозділів облдержадміністрації разом з першим заступником голови Запорізької ОДА Володимиром Шустовим взяли участь у селекторній нараді з профільними Міністерствами. В онлайн-форматі до обговорення питань інвентаризації державних ресурсів доєдналися представники Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Державної служби геології та надр України, Державної податкової служби України, Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, Міністерства юстиції України та інших місцевих державних адміністрацій. На порядку денному наради були надважливі питання проведення інвентаризації водних об'єктів, лісових ресурсів, об'єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території територіальних громад всієї України і, зокрема, Запорізької області. Отриманні протокольні доручення за результатами наради знаходяться на постійному контролі облдержадміністрації. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю