Програма Президента України активно впроваджується на всій території України. Низка об’єктів соціального, культурного та туристичного значення будується і в Запорізькій області. Зокрема, тривають роботи з реставрації значимих туристичних локацій на о.Хортиця. В рамках програми Президента України «Велика реставрація» на острові до Дня Незалежності оновили та зробили доступним для людей з обмеженими можливостями Курган Єдності. Там обладнали зручні підйоми, оглядові майданчики та встановили найбільший в області державний прапор. Висота збудованого флагштоку становить 40 метрів, а з урахуванням висоти кургану, синьо-жовтий стяг майорить на висоті 55 метрів. Крім того, в рамках “Великої реставрації” завершено роботи на Козацькому колі та триває оновлення Музею історії запорозького козацтва. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю