Сьогодні голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух завітав до Запорізького національного університету, де взяв участь в урочистостях, присвячених початку нового навчального року.
Вітаючи студентську молодь, очільник виконавчої влади регіону зазначив, що сам багато років працював у ЗНУ, пройшовши шлях від викладача до доцента, заступника декана історичного факультету. Тут було моє перше робоче місце. З університету пішов працювати на державну службу. Тому на моєму прикладі ви можете бачити свою перспективу. Але за умов, коли ви не витрачаєте даремно час, берете активну участь у громадському житті університету. Ну і, можливо, зустрінете кохання свого життя. Як, наприклад, це сталося зі мною. Саме на історичному факультеті я познайомився зі своєю майбутньою дружиною Мариною, - зазначив Олександр Старух. Також голова облдержадміністрації звернув увагу майбутніх студентів на необхідності старанно вчитися, з натхненням освоювати фахові дисципліни одразу, як тільки переступили поріг вишу. Я впевнений, що кожен викладач хоче побачити результат своєї праці в успіхах учнів. А учень, коли виросте, буде вдячний і буде пам'ятати своїх викладачів. І я бажаю, щоб цей ланцюжок ніколи не переривався, а здобутки ваші були гарною подякою як вам і вашим батькам, так і викладачам. Навчайтеся гарно та прославляйте Запоріжжя і всю Україну, - підсумував очільник області. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю