29 серпня на території 55-ї окремої артилеристської бригади «Запорізька Січ» відбувся мітинг-реквієм у пам'ять за загиблими воїнами. У ньому взяли участь голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух та голова Запорізької облради Олена Жук. У цей день в 2014 році при виході з Іловайського котла загинули військовослужбовці цієї бригади: старші лейтенанти Іван Габчак і Дмитро Севостьянчік, солдати Михайло Васін, Олександр Самосад та Сергій Ністратенко. Всього ж з початку війни на Донбасі частина втратила 33 своїх побратими. В ході мітингу усіх загиблих воїнів згадали поіменно, під триразові удари в дзвін. Також полеглих героїв вшанували хвилиною мовчання. Капелан артилеристської бригади Андрій Палцан відслужив молебень. Голова облдержадміністрації Олександр Старух зазначив, що Україна і Запорізька область завжди буде пам’ятати подвиг героїв. - Нашому життю під мирним небом ми завдячуємо саме сміливості та стійкості наших хлопців, які віддали своє життя за нашу свободу, - сказав очільник області. Разом з командиром бригади Романом Качуром Олександр Старух пройшов Алеєю Слави, яка знаходиться на території бригади і на якій увіковічені і герої другої світової війни, і герої сьогодення. Захід завершився покладанням квітів до пам'ятника загиблим. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю