В обласному контактному центрі відбулася чергова “гаряча” лінія з представниками влади. На запитання громадян відповідав заступник голови облдержадміністрації Руслан Шиханов. До посадовця звернулося шість мешканців області. Більшість питань стосувались перевезення пільгових категорій громадян. Так, дві громадянки звернулись із с. Степне Запорізького району. Вони скаржились на маршрутне сполучення Степне-Запоріжжя, де водії відмовляють в пільговому проїзді. Одна заявниця із міста Запоріжжя зверталась з проханням надати матеріальну допомогу. Заявник із міста Запоріжжя скаржився на організацію процесу вакцинації населення в центрах вакцинації, а саме відсутності прийому по запису та великі черги. Порушувалось питання від жителів міста Приморськ щодо якості питної води. Кожному, хто телефонував на «гарячу» лінію, Руслан Шиханов надав вичерпні роз'яснення. Також заявникам, відповідно до норм чинного законодавства, надішлють офіційну відповідь, а за окремими зверненнями буде вжито оперативних заходів реагування. Кожен сигнал від громадян знаходиться на особливому контролі обласної влади. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю