Привітати колектив закладу з цією знаковою подією та побачити оновлену експозицію на власні очі завітав заступник голови Запорізької ОДА Руслан Шиханов разом з керівництвом обласної ради.
У музеї ЗНУ зберігаються унікальні документи, аудіо-, кіно- і фото-матеріали, які ілюструють всі етапи життя цього закладу вищої освіти: його досягнення, злети та проблеми. Оновлену музейну залу демонструватимуть молодим людям, які лише приходять на навчання. Абітурієнти матимуть змогу особисто доторкнуться до візуалізованої історії закладу, дізнатися більше про цікаві події в житті ЗНУ.
Ректор Запорізького національного університету Микола Фролов розповів гостям, що оновленням експозиції займалась спеціально створена експертна група, яка впродовж року проводила роботи з оновлення музейної зали, реставрації наявних експонатів та пошуку нових, знакових для історії закладу речей, на аукціонах та в архівах по всій країні. Також частину роботи по підготовці виставкової зали взяли на себе і студенти ЗНУ, зокрема, факультету математики, які підготували самостійно 3D-моделі окремих експонатів.
Руслан Шиханов привітав колектив Запорізького національного університету зі знаковою подією та побажав музею побільше відвідувачів і подальшого розширення фонду експонатів.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю