Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Головне завдання – безпечно провести курортний сезон

18 травня 2021 - 18:00

Епідемічний стан на території регіону та підготовку в його умовах цьогорічного курортного сезону  обговорили сьогодні в ході позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Як розповів заступник директора Запорізького обласного лабораторного Центру МОЗ України Олександр Мащак, на сьогодні в області спостерігається тенденція до покращення епідситуації, але це не привід розслаблятись. В області продовжує лікуватись 8464 хворих на COVID, з них госпіталізовано 1062 особи, амбулаторно лікується 7402 хворих. Високі показники захворюваності все ще фіксуються у Бердянській, Мелітопольській та Запорізькій громадах. Минулої доби область знову увійшла до переліку регіонів з найбільшою кількістю нових підтверджених випадків COVID-19.  

Голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух в свою чергу зауважив, що головним завданням на сьогодні залишається утримання епідситуації та недопущення зриву курортного сезону.

  • Для нас вкрай важливо утримати ситуацію. Якщо ми зірвемо цьогорічний курортний сезон, то значно ускладнимо економічний стан південних територій нашої області.  При цьому літній відпочинок має бути організований із дотриманням карантинних вимог, а всі заклади - готовими до можливих ускладнень, - підкреслив керівник ОДА.

Олександр Старух також наголосив на необхідності організації безпечного проведення зовнішнього незалежного оцінювання та оздоровчої кампанії.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Партнерство заради майбутнього: інтеграція бізнесу та профтехосвіти для підготовки фахівців нової генерації

Партнерство заради майбутнього: інтеграція бізнесу та профтехосвіти для підготовки фахівців нової генерації

Запорізькі поліцейські розпочнуть патрулювання паркових зон за допомогою дронів

«Вікно в мир»: разом із ізраїльською художницею запорізькі школярі створили яскраві малюнки на стінах укриття

Свято радості, молитви й спілкування з рідними: Великдень – у безпечних умовах

Юний співак з Енергодара виступає на музичних фестивалях та нагадує європейцям про Україну

Уряд закуповує 600 шкільних автобусів у 2025 році: хто їх отримає?

Віртуальна виставка «Ukraine Exports 2025»: можливість для українських експортерів знайти нових партнерів у державах Близького Сходу

Два континенти – спільні цінності: Гладстон і Запорізька область розширюють співпрацю

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 18.04.2025

Упродовж доби окупанти завдали 427 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області

Великдень в умовах війни: запорізькі храми запрошують на богослужіння онлайн