Олександр Старух подякував всім причетним до ліквідації надзвичайної ситуації, що виникла у м.Мелітополь 2 червня, – міській владі, правоохоронцям, пожежно-рятувальним службам та працівникам медичних установ – та дав високу оцінку їх професійним та злагодженим діям.
Разом з тим очільник області наголосив, що і влада, і банківські структури мають зробити певні висновки з цієї надзвичайної події.
- Йдеться, зокрема, про посилення заходів безпеки, - зазначив Олександр Старух. – Ми вже звернулися з ініціативою до Президента України. Сподіваємося, що Національний банк піде назустріч та розробить відповідну інструкцію для банківських установ.
Загалом на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації та допомогу постраждалим внаслідок вибухів з обласного бюджету було виділено 80 тис. грн., з бюджету м. Мелітополь – 30 тис. грн. Також з обласного бюджету виділено субвенцію у розмірі 137 тис. грн. на придбання обладнання та медикаментів для 1-ої міської лікарні м. Мелітополь, де проходять лікування постраждалі. Ще 30 тис. грн. виділила філія – Запорізьке обласне управління Держощадбанку України на допомогу постраждалим від вибуху працівникам Мелітопольського відділення «Ощадбанку».
Довідково:
Загальна вартість відновлювальних робіт у приміщенні відділення «Ощадбанку» складає 419,7 тис. грн., у тому числі ремонт приміщення та придбання меблів – 280,7 тис. грн.; охоронно-пожежна сигналізація – 20,1 тис. грн., відеонагляд – 13,9 тис. грн., броневідгороджувальна конструкція – 53,3 тис. грн., банківське обладнання та комп’ютерна техніка – 41,9 тс. грн., виготовлення фасадної вивіски, стендів – 9,8 тис. грн.
Управління у справах преси та інформації