Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

На запорізьких курортах тривають перевірки підприємців

13 серпня 2020 - 15:45

На Азовському узбережжі Запорізької області курортний сезон у самому розпалі. На жаль, значний сегмент підприємців, бажаючи заробити на відпочиваючих якомога більше, порушують норми податкового законодавства та створюють нечесну конкуренцію. 

Як повідомили у Головному управлінні ДПС у Запорізькій області, в рамках операції «Курорт-2020» запорізькі податківці проводять перевірки суб’єктів господарювання, які розташовані у місцях масового відпочинку громадян. 

Фахівці Головного управління ДПС у Запорізькій області  провели 168  фактичних перевірок, із них лише 11 перевірених торговельних точок дотримувалися всіх необхідних вимог законодавства.

За підсумками перевірок порушникам донараховано понад мільйон гривень штрафних санкцій.

Представники бізнесу найчастіше «грішать» недотриманням порядку обліку товарів за місцем реалізації, також не проводять розрахункові операції через РРО, продають тютюнові вироби з перевищенням  максимальної роздрібної ціни, алкогольні напої навпаки – продають  за цінами, нижчими встановлених мінімальних роздрібних, крім того, реалізують підакцизні товари без наявності ліцензій.

Податкова служба у Запорізькій області вкотре наголошує на необхідності дотримання податкового законодавства всіма підприємцями та підприємствами на березі Азовського моря у період курортного сезону. Адже  легальна робота дає змогу представникам бізнесу вести успішну, законну та прибуткову господарську діяльність, і, разом з тим, забезпечує повне та своєчасне наповнення бюджетів громад та держави.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

Читайте також

Партнерство заради майбутнього: інтеграція бізнесу та профтехосвіти для підготовки фахівців нової генерації

Партнерство заради майбутнього: інтеграція бізнесу та профтехосвіти для підготовки фахівців нової генерації

Запорізькі поліцейські розпочнуть патрулювання паркових зон за допомогою дронів

«Вікно в мир»: разом із ізраїльською художницею запорізькі школярі створили яскраві малюнки на стінах укриття

Свято радості, молитви й спілкування з рідними: Великдень – у безпечних умовах

Юний співак з Енергодара виступає на музичних фестивалях та нагадує європейцям про Україну

Уряд закуповує 600 шкільних автобусів у 2025 році: хто їх отримає?

Віртуальна виставка «Ukraine Exports 2025»: можливість для українських експортерів знайти нових партнерів у державах Близького Сходу

Два континенти – спільні цінності: Гладстон і Запорізька область розширюють співпрацю

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 18.04.2025

Упродовж доби окупанти завдали 427 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області

Великдень в умовах війни: запорізькі храми запрошують на богослужіння онлайн