Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

В умовах кризи не можна збільшувати податкове навантаження на підприємців

13 січня 2009 - 13:59

Так голова обласної державної адміністрації Олександр Старух прокоментував законопроект «Про місцеві податки та збори», що пройшов перше читання у Верховній Раді.

Очільник регіону повідомив, що обласна виконавча влада ще 10 січня надіслала відповідні пропозиції до Верховної Ради та Кабінету міністрів України.

- На наш погляд, цей законопроект вимагає суттєвих коректив. В існуючому вигляді виконати його неможливо, - переконаний Олександр Старух. - В усіх країнах у цей кризовий період підтримують малий та середній бізнес, а у нас навпаки - збільшують навантаження на підприємців, створюючи передумови для «тінізації» їхньої діяльності.

- Звісно, держава повинна шукати додаткові джерела наповнення бюджетів, але у даному випадку «аудиторія» обрана невдало, - вважає заступник голови ОДА Олександр Сін.

За його словами, за нинішніх умов падіння обсягів продажу непродовольчих товарів на запорізьких ринках, підприємці будуть неспроможні сплатити великі податки, як того вимагає цей законопроект. Або ж будуть вимушені суттєво підвищити ціни на товари, і у кінцевому рахунку постраждає споживач.

Напередодні Олександр Сін оприлюднив думку обласної виконавчої влади під час засідання круглого столу щодо обговорення законопроекту «Про місцеві податки та збори», який відбувся у Запорізькій міській раді.

Сьогодні ж позицію ОДА доніс до запорізьких підприємців, що брали участь у Всеукраїнській акції протесту, заступник голови ОДА Микола Фролов.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1117-го дня війни.

Американський юрист Кевін Данлеві провів онлайн-презентацію для студентів БДПУ

Запорізька область розширює співпрацю з регіонами США: нові можливості для освіти та економіки

В Запоріжжі привітали із професійним святом працівників житлово-комунального господарства

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 16.03.2025

Впродовж доби окупанти завдали 438 ударів по 12 населених пунктах Запорізької області.

Ініціатива Президента України Bring Kids Back UA працює: ще 4 українських дітей вдалося врятувати з ТОТ

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 15.03.2025

Впродовж доби окупанти завдали 310 ударів по 9 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1115-го дня війни

10 років добрих справ: ювілей благодійного фонду «Карітас Запоріжжя»

«Діалог влади та бізнесу»: підтримка аграріїв в умовах війни