Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізькі підприємці сплатили до місцевих бюджетів 875 мільйонів гривень

30 вересня 2019 - 14:35

Упродовж цього року представники малого і середнього бізнесу спрямували до бюджетів Запорізької області 875 мільйонів гривень єдиного податку.

За інформацією Головного управління ДПС у Запорізькій області, порівняно з минулим роком надходження від ФОПів, компаній та агровиробників, які обрали спрощену систему оподаткування, зросли на 128 мільйонів або на 17 %.

Зокрема, підприємці – фізичні особи сплатили 608,6 мільйона, що на 121 мільйон (25%) більше, ніж торік. Від сільгосппідприємств надійшло 142 мільйони, від СГД  – юридичних осіб – 124,6 мільйона, що перевищило минулорічний рівень на 17 мільйонів або на 16%.

Найбільші суми до скарбниць перерахували платники м. Запоріжжя – 471 мільйон, мелітопольські і веселівські – майже 96 мільйонів, бердянські і приморські – 74,5 мільйона, вільнянські, запорізькі та новомиколаївські – 49 мільйонів, пологівські, більмацькі та розівські – понад 35 мільйонів, оріхівські та гуляйпільські – майже 14 мільйонів. 

Довідково.

Усього на Запоріжжі працюють 68 тисяч приватних підприємців, 8,4 тисячі суб'єктів господарюванняюридичних осіб та дві тисячі сільгоспвиробників, які сплачують єдиний податок. У порівнянні з відповідним періодом 2018 року кількість малих та середніх підприємців збільшилась на 300 СПД.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Партнерство заради майбутнього: інтеграція бізнесу та профтехосвіти для підготовки фахівців нової генерації

Партнерство заради майбутнього: інтеграція бізнесу та профтехосвіти для підготовки фахівців нової генерації

Запорізькі поліцейські розпочнуть патрулювання паркових зон за допомогою дронів

«Вікно в мир»: разом із ізраїльською художницею запорізькі школярі створили яскраві малюнки на стінах укриття

Свято радості, молитви й спілкування з рідними: Великдень – у безпечних умовах

Юний співак з Енергодара виступає на музичних фестивалях та нагадує європейцям про Україну

Уряд закуповує 600 шкільних автобусів у 2025 році: хто їх отримає?

Віртуальна виставка «Ukraine Exports 2025»: можливість для українських експортерів знайти нових партнерів у державах Близького Сходу

Два континенти – спільні цінності: Гладстон і Запорізька область розширюють співпрацю

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 18.04.2025

Упродовж доби окупанти завдали 427 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області

Великдень в умовах війни: запорізькі храми запрошують на богослужіння онлайн