Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

В облдержадміністрації відкрито артпростір для запорізьких митців

30 липня 2019 - 11:31

У Запорізькій облдержадміністрації відкрилася фотоекспозиція відомого запорізького автора Сергія Лаврова. Виставка розташувалася на третьому поверсі,  де наразі представлено 24 картини, що найбільш наочно представляють Запорізький край.

Привітала майстра тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Елла Слепян, яка зазначила, що ідея створити в приміщенні облдержадміністрації артпростір для запорізьких митців з’явилася вже давно.

− Сьогодні ми відкриваємо перший мистецький простір в обласній держадміністрації. Ми прагнемо до максимальної відкритості та прозорості влади, тому важливо для відвідувачів, у тому числі іноземних делегацій, демонструвати таким чином наші здобутки, наш край. Упевнена, що цей мистецький простір для наших художників −  ще одна можливість розширити аудиторію. Ми плануємо регулярно оновлювати експозиції, тож запрошую митців до співпраці. Наступну виставку, наприклад, планується присвятити територіям Запорізького краю, аби кожна світлина представляла певний район. Дякую вам, пане Сергію, за ваші чудові роботи, − зазначила Елла Слепян.

Сергій Лавров також подякував за можливість прикрасити своїми роботами будівлю ОДА. Особливу увагу автор приділяє острову Хортиця.

Елла Слепян відзначила митця цінним подарунком (годинником) за вагомий особистий внесок у розвиток культури та мистецтва Запорізької області.

Довідково.

Сергій Лавров народився 17 жовтня 1948 року в місті Котлас Архангельської області. Закінчив школу в місті Сосногорськ Комі АРСР. Навчався в машинобудівному інституті, працював інженером-конструктором, а потім на сталепрокатному заводі. З 1986 р постійно проживає у Запоріжжі, де здійснилася його давня мрія − він став професійним фотографом, членом спілки фотохудожників, спілки журналістів України. Сергій Лавров працював фотокореспондентом провідних газет, міжнародного журналу «Освіта без кордонів».

Його фотографії були представлені на багатьох виставках, зокрема: «Прес-фото», «Україна очима американських і українських журналістів», «Артеку 75 років», «Хортиця incognita», «Загублений світ».

Сергій Лавров − автор багатьох знакових публікацій. За видання авторського фотоальбому «Вiковiчна Хортиця» нагороджений орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм».

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Партнерство заради майбутнього: інтеграція бізнесу та профтехосвіти для підготовки фахівців нової генерації

Партнерство заради майбутнього: інтеграція бізнесу та профтехосвіти для підготовки фахівців нової генерації

Запорізькі поліцейські розпочнуть патрулювання паркових зон за допомогою дронів

«Вікно в мир»: разом із ізраїльською художницею запорізькі школярі створили яскраві малюнки на стінах укриття

Свято радості, молитви й спілкування з рідними: Великдень – у безпечних умовах

Юний співак з Енергодара виступає на музичних фестивалях та нагадує європейцям про Україну

Уряд закуповує 600 шкільних автобусів у 2025 році: хто їх отримає?

Віртуальна виставка «Ukraine Exports 2025»: можливість для українських експортерів знайти нових партнерів у державах Близького Сходу

Два континенти – спільні цінності: Гладстон і Запорізька область розширюють співпрацю

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 18.04.2025

Упродовж доби окупанти завдали 427 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області

Великдень в умовах війни: запорізькі храми запрошують на богослужіння онлайн