Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Вперше у Мелітополі відбулись змагання з легкої атлетики національного рівня

27 травня 2019 - 12:45

На базі Мелітопольського стадіону «Спартак» імені Олега Олексенка відбулися перші змагання з легкої атлетики національного рівня – чемпіонат України з бігу на 10 тисяч метрів серед дорослих, молоді та юніорів.

У спортивних змаганнях брали участь 60 спортсменів з 16 областей України. Переможці надалі будуть боротися за право захищати спортивну честь країни в складі національної збірної команди на чемпіонаті Європи.

Під час урочистого відкриття свята спорту команди з різних областей України привітали начальник Управління молоді, фізичної культури і спорту облдержадміністрації Наталія Власова, заслужений майстер спорту України з легкої атлетики, чемпіон Європи та світу з бігу на 1500 метрів в приміщенні, учасник Олімпійських ігор в Сіднеї, Афінах та Пекіні Іван Гешко, майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики, фахівець з будівництва легкоатлетичних спортивних споруд Федерації легкої атлетики України Іоланта Хропач, старший тренер збірної команди України з видів витривалості Міністерства молоді та спорту України Сергій Романчук, і президент Запорізької обласної федерації легкої атлетики Михайло Букрєєв.

Як повідомили в Управлінні молоді, фізичної культури і спорту облдержадміністрації, за підсумками забігу серед жінок в категорії «Юніори» III місце зайняла Дарина Омарова, II місце – Тамара Северьянова, а чемпіонкою стала Ірина Довгуша. У номінації «Молодь» третю сходинку посіла Марія Мазуренко, на другий опинилася Вікторія Шкурко, на першій – Богдана Семенова. У категорії «Жінки» III місце зайняла Ольга Котовська, на II місці − Вікторія Зіненко, а I місце посіла Дар'я Михайлова.

Серед чоловіків в категорії «Юніори» бронзовим призером став Олександр Ковпенко, «срібло» дісталося Юрію Кузинському, а «золото» – Роману Зозулі. У категорії «Молодь» III місце зайняв Ілля Сосницький, II місце дісталося Артему Алфімову, а чемпіоном став Вадим Лонський. У категорії «Чоловіки» бронзовим призером став Роман Романенко, срібним − Микола Нижній, а золоту медаль отримав Богдан-Іван Городиський.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

За матеріалами СБУ заочно засуджено так званого отамана «Мелітопольської козачої дружини»

Режим дня, правильне харчування, сон та щеплення: як підготувати дитину до навчання в школі

Допомога ВПО, підтримка освіти та медицини: до Запоріжжя приїхав гуманітарний координатор ООН в Україні Матіас Шмале

Допомога поруч: як діяти постраждалим від ворожих дій запоріжцям

Збитки на сотні тисяч гривень: наслідки масованої атаки ворожими «шахедами» по Запоріжжю

Державний пакет акцій АТ «ІнститутТитану» – на приватизаційному аукціоні

Чергова терористична атака по мирному місту: троє загиблих та троє поранених у Запоріжжі

В Запоріжжі відбулося засідання міжфракційного депутатського обʼєднання «Добробат»