Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Пункти гарячого харчування продовжують свою роботу у січні та лютому

30 січня 2019 - 16:27

В області з настанням осінньо - зимового періоду традиційно організовується гаряче харчування бездомних.

Пункти гарячого харчування діють в осінньо-зимовий період у рамках реалізації  обласної Програми соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, осіб інвалідністю, інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах «Назустріч людям» на 2015-2019 роки.

У новому році продовжують діяльність пункти гарячого харчування, що розгорнуті у всіх районах області для бездомних осіб та громадян, що опинилися в складних життєвих обставинах. На це в січні - лютому 2019 року  з обласного бюджету  виділено 99,950 тис. грн.

За інформацією Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, гаряче харчування  надається в містах Запоріжжі, Бердянську, Мелітополі, Енергодарі,  у Вільнянському, Оріхівському, Пологівському, Якимівському та Чернігівському районах.

До  меню  входять  борщ, каша, котлета, хліб.

Робота по харчуванню бездомних осіб та громадян, що опинилися в складних життєвих обставинах, в осінньо-зимовий період постійно контролюється Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 17.03.2025

Впродовж доби окупанти завдали 415 ударів по 9 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1117-го дня війни.

Американський юрист Кевін Данлеві провів онлайн-презентацію для студентів БДПУ

Запорізька область розширює співпрацю з регіонами США: нові можливості для освіти та економіки

В Запоріжжі привітали із професійним святом працівників житлово-комунального господарства

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 16.03.2025

Впродовж доби окупанти завдали 438 ударів по 12 населених пунктах Запорізької області.

Ініціатива Президента України Bring Kids Back UA працює: ще 4 українських дітей вдалося врятувати з ТОТ

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 15.03.2025

Впродовж доби окупанти завдали 310 ударів по 9 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1115-го дня війни