Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Більшість посівів озимих зимують у доброму стані

5 грудня 2017 - 09:41

Більшість посівів озимих зимують у доброму стані

Під урожай 2018 року запорізькими аграріями посіяно озимих зернових на площі 610,6 тис. га, з них: озимої пшениці – 572,8 тис. га, озимого жита - 0,8 тис. га; озимого ячменю – 36,98 тис. га, а також озимого ріпаку – 27,8 тис. га.

За інформацією Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, за станом на 1 грудня озимі зернові зійшли на площі 592,2 тис. га, що становить 97% від посіяного.

У доброму і задовільному стані знаходяться посіви на площі 399,7 тис. га (67,5% від тих, що зійшли), озимі зернові на площі 192,5 тис. га (32,5%) - у слабкому і розрідженому стані.

У доброму і задовільному стані перебуває і переважна більшість площ озимого ріпаку - 18,7 тис. га (70,6%), у слабкому та розрідженому стані - 7,78 тис. га (29,4%).

Цьому сприяла тепла погода, яка переважала у листопаді. Середня за місяць температура повітря була на 1º вищою за норму і становила 3-6º тепла. Найбільш теплою була друга декада місяця, максимальна температура повітря у цей період підвищувалась до 14-20º. Мінімальна температура повітря у третій декаді місяця знижувалась до 3-11º морозу. Опадів за місяць випало від 15 до 47 мм, що відповідає 36-109% місячної норми. Середня за місяць відносна вологість повітря була в межах норми.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

«Запоріжжя заручиться підтримкою французьких регіонів», – французький парламентар Габріель Атталь

«Україна єдина. Крим – це Україна»: в Запоріжжі провели круглий стіл до Дня спротиву окупації Криму

Французька делегація відвідала Запоріжжя: новий етап франко-української співпраці

7 врятованих життів: у Запорізькій обласній клінічній лікарні провели унікальні мультиорганні трансплантації

День спротиву російській окупації Криму: у Запоріжжі підняли кримськотатарський прапор

Безпечна освіта: діти з 18 населених пунктів Запорізької області повернулися до офлайн-навчання в новій «підземній» школі

Виставка GreenExpo-2025 та форум «Децентралізація енергетики» об'єднає провідних фахівців галузі

Всеукраїнський літературний конкурс імені Олени Теліги та Олега Ольжича: оголошено про прийом творчих робіт

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 26.02.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 499 ударів по 12 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1098-го дня війни

Епідеміологічна ситуація в Запорізькій області: захворюваність на ГРВІ та грип зростає