Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Для стабільного розвитку регіону потрібно об'єднати зусилля влади, правоохоронців та громадськості

12 вересня 2017 - 12:45

Про це говорили учасники спільного засідання Ради громадських організацій при ОДА та керівники правоохоронних органів, яке відбулося під керівництвом голови облдержадміністрації Костянтина Бриля.

Присутні обговорили низку наболілих питань, зокрема заборону  продажу алкоголю в нічний час, стосовно підприємців, що працюють "у тіні",  проблеми у сфері охорони здоров'я тощо.

Очільник регіону звернув увагу присутніх на важливості вирішення всіх проблемних питань саме в правовому полі.

- Нині, як загалом в Україні, так і зокрема в Запорізькій області виникає чимало гострих ситуацій. Це стосується і проблем Держгеокадастру, і обленерго, і багатьох інших. Тож звертаюся до всіх активних запоріжців з проханням приділяти увагу вирішенню дійсно важливих питань, не переходячи в площину популізму та політики. Нині стоїть чимало завдань, які потрібно вирішувати на благо жителів області. Тож ми не маємо права відволікатися на можливі провокації, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Голова антикорупційної комісії при ОДА Таїсія Мельниченко зупинилася на необхідності налагодження діалогу між громадськістю та представниками правоохоронних органів. Активістка вважає, що  у силових структурах варто призначити відповідальних осіб, які  сприяли би співпраці та обміну інформацією між громадськістю та правоохоронцями.

- Іноді виникають ситуації, коли ми звертаємося до правоохоронців з фактами реальних порушень, проте на звернення отримуємо так звані "відписки" від районних відділів. Ми маємо на меті не кричати, що "все пропало", а спробувати налагодити реальну співпрацю. Тож просимо визначити  осіб, відповідальних за співпрацю з громадськістю регіону, - звернулася Таїсія Мельниченко.

Зі свого боку, керівник ГУ Нацполіції у Запорізькій області Олег Золотоноша запевнив активістів, що найближчим часом комісія отримає всі відповіді на питання, які їх турбують. Проте, зважаючи, що запорізькі активісти переймаються дуже широким спектром питань, визначити одну особу для співпраці неможливо. Проте Олег Золотоноша запевнив, що співпрацю буде налагоджено і громадськість матиме можливість діалогу з фахівцями Нацполіції. Цю думку підтримали й інші керівники правоохоронних органів області.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Якщо не воюєш – маєш працювати: ветеранка скористалася грантом і відкрила крамницю у Запоріжжі

«Підземна» школа в Петрополі: учні та вчителі скучили за спілкуванням

У Запоріжжі вшанували пам’ять поліцейських, які загинули, рятуючи життя інших

У Дії з’явились нові послуги для ветеранів та членів родин загиблих військовослужбовців

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 24.02.2025

Упродовж доби окупанти завдали 421 удар по 9 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 23.02.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 455 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області.

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1095-го дня війни

У ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

Магістри Запорізької політехніки отримали дипломи – попереду нові звершення

Оновлений сервісний центр Пенсійного фонду відкрився у Дніпровському районі Запоріжжя