Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

На автодорогах установлюється енергоощадне освітлення

17 листопада 2016 - 08:59

На автодорогах установлюється енергоощадне освітлення

На автомобільних дорогах області здійснюється заміна старих традиційних світильників на нові світлодіодні. На замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області роботи виконує підрядне підприємство  «Запорізький лінійно-технічний цех дорожнього зв’язку ДП «Укрдорзв'язок».

Так, для забезпечення економії використання енергоресурсів на об’єкті зовнішнього освітлення на мостовому переході  через річку Конка автомобільної дороги М-18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта, км 309 +800 – км 310+400, у с. Григорівка було замінено 33 ліхтарі на нові світлодіодні з терміном придатності  11 років. Наявна перевага світлодіодів полягає в тому, що вони втричі енергоефективніші, ніж світильники на основі ртутних ламп і вдвічі енергоефективніші ніж натрієві лампи. Крім економії енергоресурсів якісне освітлення автомобільних доріг безпосередньо впливає на безпеку дорожнього руху, створює більш комфортну обстановку для управління автомобілем, знижує втомлюваність водія. За підрахунками спеціалістів, повноцінне, грамотно спроектоване і реалізоване освітлення проїзної частини знижує кількість ДТП як мінімум на 30%.

Слід зазначити,  що до кінця поточного року Службою заплановано проведення аналогічних робіт на мостовому переході через р. Вільнянка на а/д М-18, км 275+720 у с. Михайлівка.

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області звертається до всіх учасників дорожнього руху з проханням берегти обстановку шляху і пам'ятати, що від її цілісності залежить наша з вами безпека.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Будинок на Сталеварів, 16 майже готовий: у квітні мешканці зможуть повернутися у відремонтовані квартири

Комфорт і безпека: у запорізькому садочку відновили змішане навчання

Оформити статус члена сім’ї загиблого Захисника або Захисниці можна онлайн: як це зробити

Оформити статус члена сім’ї загиблого Захисника або Захисниці можна онлайн: як це зробити

Шоста «підземна» школа Запоріжжя готується зустріти учнів

Відкривайте, масштабуйте й розвивайте власну справу з Enterprise 360° на Дія.Освіта та Дія.Бізнес

Голос підтримки з-за океану: у США закликали допомагати Україні

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 19.03.2025

Впродовж доби окупанти завдали 426 ударів по 10 населених пунктах Запорізької област

Швидке реагування на надзвичайні події та правопорушення: у Матвіївській громаді запрацював Центр безпеки

Релокована лікарня: як медики з Оріхова продовжують допомагати пацієнтам у Запоріжжі

Часткова компенсація вартості оренди житла для ветеранів: як отримати