Про це повідомив в.о. голови облдержадміністрації Костянтин Бриль під час наради, присвяченої вирішенню проблемних питань оздоровчої зони селища Кирилівка, проведеної в рамках робочої поїздки до Якимівського району.
Однією з головних проблем населеного пункту місцева влада вважає велику кількість незаконних суб’єктів підприємницької діяльності. Нині на узбережжі Азовського моря в районі сел. Кирилівка, включаючи коси Пересип та Федотову, функціонують близько 350 закладів відпочинку й оздоровлення. За словами Кирилівського селищного голови Івана Макєєва, навести лад у селищі місцева влада намагалась неодноразово, проте щоразу зіштовхувалась із перепонами з боку контролюючих органів та юридичними колізіями.
Костянтин Бриль наголосив, що нині підприємці, які утримують готельний бізнес, не несуть жодного соціального навантаження на території. Це потрібно виправити вже в цьому році.
- Їх діяльність приносить дуже великі прибутки, проте податки вони сплачують у місцях реєстрації: Дніпропетровській, Київській та інших областях. А більшість інспекцій просто не допускаються до перевірок на території готелів та баз відпочинку. Тож ми плануємо провести інвентаризацію всіх таких суб’єктів та наполегливо рекомендуватимемо їм долучатися до розвитку селища. В лютому на сесію обласної ради буде винесено питання щодо проведення заходу під назвою «Курорт -2016», де кожна контролююча служба: ДСНС, Національна поліція, фіскальна служба та всі ті, хто надає дозволи підприємцям, отримає свої цілі й завдання задовго до початку сезону. Результатом наради має стати ретельний контроль усіх заходів, які відбуваються влітку в Кирилівці, - підкреслив в.о. голови облдержадміністрації Костянтин Бриль.
Учасники наради підтримали позицію, що Кирилівка має стати офіційною курортною зоною регіону. В подальшому концепція розвитку селища розроблятиметься спільно з райдержадміністрацією і владою області та буде спрямована на втілення реформи децентралізації.
Управління у справах преси та інформації