Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

8 жовтня - День працівників державної санітарно-епідеміологічної служби

6 жовтня 2006 - 14:21

Шановні працівники державної санітарно-епідеміологічної служби!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. Згідно Указу Президента України другу неділю жовтня визначено як ваш День на відзнаку вагомого внеску працівників державної санітарно-епідеміологічної служби у забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення.

Ваша робота з профілактики інфекційних і масових неінфекційних захворювань, по контролю за шкідливими чинниками навколишнього середовища забезпечує права людині жити і працювати в належних умовах.

Дозвольте висловити вам щиру вдячність за благородну та необхідну працю, відданість справі, гідність досягненням сучасної гігієнічної та епідеміологічної науки.

Бажаю вам бути успішними та благополучними в особистому житті.

 

Голова Запорізької обласної
державної адміністрації

Євген Червоненко

 

 

 

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 01.03.2025

Упродовж доби окупанти завдали 460 ударів по 11 населених пунктах Запорізької області

Події лютого в об’єктиві фотожурналістів ОДА: завжди оперативно та неупереджено

Укрзалізниця розширює можливості: підприємцям Запорізької області презентували нові логістичні послуги

Діалог влади та бізнесу: взаємодія підприємців та комунальних монополістів

Діалог влади та бізнесу: взаємодія підприємців та комунальних монополістів

Учасники Запорізької платформи співпраці «МИ – ЗАПОРІЖЖЯ»: 2024 рік – рік змін

Платформа взаємодії «МИ – ЗАПОРІЖЖЯ. Захищаємо. Будуємо. Перемагаємо»: підбили підсумки спільної роботи 2024 року

Чергова ворожа атака по Запоріжжю: пошкоджено три багатоповерхових та п’ять приватних будинків

Екологічна комунікація з тими, хто пережив російський полон

Можливість поділитися власними освітніми потребами: розпочалося всеукраїнське онлайн-опитування школярів

З 1 березня в Україні проіндексують пенсії: кого торкнеться підвищення