Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Розрахунки за послуги ЖКГ в області покращилися, але борги залишаються значними

29 квітня 2015 - 15:54

Розрахунки за послуги ЖКГ в області покращилися, але борги залишаються значними

Стан розрахунків населення за житлово-комунальні послуги розглянуто під час обласної селекторної наради.

Як повідомив заступник директора Департаменту ЖКГ та будівництва облдержадміністрації Віталій Литвиненко, рівень розрахунків населення області за всі види житлово-комунальних послуг  на даний момент становить 96,3 %, що на 4,1% вище, ніж на  аналогічну дату 2014 року. Борг населення  досягає 799,2  млн. грн.

Кращі показники розрахунків демонструють Новомиколаївський, Бердянський, Пологівський, Михайлівський, Якимівський та Кам’янсько-Дніпровський райони. Найгірше розраховуються споживачі Вільнянського, Веселівського, Великобілозерського, Чернігівського районів та м. Бердянськ. 

У розрізі видів послуг за централізоване опалення та  гаряче водопостачання розрахувалися на  92% (на 0,4 % вище у порівнянні з аналогічним періодом 2014 року). При цьому заборгованість населення складає 390,9 млн. грн.

Рівень розрахунків за послуги  водопостачання та водовідведення зріс на 0,9% і досяг  96,9 % (борг  139,1 млн. грн.); за  утримання будинків  та прибудинкових територій - 92,7 % (борг 127,8 млн. грн.).

Посадовець наголосив, що рівень розрахунків суттєво  відбивається на підприємствах, які надають послуги, а також безпосередньо -  на якості самих послуг. Тому необхідно забезпечити оплату за послуги ЖКГ вчасно і в повному обсязі.

Під час наради також йшла мова про  оформлення субсидій. На сьогодні всім споживачам  доставлено форми заяви, декларації, а також інструкції, як їх заповнювати та оформляти субсидії.

Але це лише  частина справи, вже очевидна потреба посилити інформаційно-розяснювальну роботу серед населення, щоб усі отримані форми були вчасно і правильно заповнені, а всі, хто потребує, отримали субсидії.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Упродовж доби окупанти завдали 593 удари по 14 населених пунктах Запорізької області.

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1099-го дня війни

«Запоріжжя заручиться підтримкою французьких регіонів», – французький парламентар Габріель Атталь

«Україна єдина. Крим – це Україна»: в Запоріжжі провели круглий стіл до Дня спротиву окупації Криму

Французька делегація відвідала Запоріжжя: новий етап франко-української співпраці

7 врятованих життів: у Запорізькій обласній клінічній лікарні провели унікальні мультиорганні трансплантації

День спротиву російській окупації Криму: у Запоріжжі підняли кримськотатарський прапор

Безпечна освіта: діти з 18 населених пунктів Запорізької області повернулися до офлайн-навчання в новій «підземній» школі

Виставка GreenExpo-2025 та форум «Децентралізація енергетики» об'єднає провідних фахівців галузі

Всеукраїнський літературний конкурс імені Олени Теліги та Олега Ольжича: оголошено про прийом творчих робіт

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 26.02.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 499 ударів по 12 населених пунктах Запорізької області