Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

М. Фролов: «Універсал» створив базу для формування центральних органів влади і подальшої роботи на місцях»

16 серпня 2006 - 15:26

Микола Фролов зазначив, що суспільство втомилося від чвар політиків і після підписання «Універсалу національної єдності» по справжньому відчуло потребу в консолідації всіх політичних сил.

Те, що Уряд почав працювати, в регіонах відчули відразу. Проведені селекторні наради з питань підготовки до зими, розрахунків за спожиті енергоносії, формування бюджетів територій на наступний рік, вселяють надію, зазначив заступник губернатора.

Минулого вівторка представники обласної виконавчої влади захищали в міністерстві фінансів України проект бюджету області на 2007 рік. М. Фролов зазначив, аналіз цифр свідчить, що первинна база непогана: доходна частина збільшена на 28,4%. Не згодні ми лише з бюджетними показниками п'яти районів області, які з об'єктивних причин є дотаційними. На думку Миколи Фролова, вони повинні бути більшими.

До проекту державного бюджету будуть включені видатки на будівництво мостів через Дніпро, на вирішення проблем Степногірська, на ліквідацію причин та наслідків підтоплення населених пунктів в семи районах області, газифікації міст і сіл. На вимогу голови облдержадміністрації Євгена Червоненка в бюджеті враховані і видатки на завершення комп'ютеризації середніх навчальних закладів.

Микола Фролов відповів на запитання журналістів.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

Події лютого в об’єктиві фотожурналістів ОДА: завжди оперативно та неупереджено

Укрзалізниця розширює можливості: підприємцям Запорізької області презентували нові логістичні послуги

Діалог влади та бізнесу: взаємодія підприємців та комунальних монополістів

Діалог влади та бізнесу: взаємодія підприємців та комунальних монополістів

Учасники Запорізької платформи співпраці «МИ – ЗАПОРІЖЖЯ»: 2024 рік – рік змін

Платформа взаємодії «МИ – ЗАПОРІЖЖЯ. Захищаємо. Будуємо. Перемагаємо»: підбили підсумки спільної роботи 2024 року

Чергова ворожа атака по Запоріжжю: пошкоджено три багатоповерхових та п’ять приватних будинків

Екологічна комунікація з тими, хто пережив російський полон

Можливість поділитися власними освітніми потребами: розпочалося всеукраїнське онлайн-опитування школярів

З 1 березня в Україні проіндексують пенсії: кого торкнеться підвищення

Робоча група «Прозорість і підзвітність»: результати роботи за 2 місяці 2025 року

Безпечна освіта: діти з 18 населених пунктів Запорізької області повернулися до офлайн-навчання в новій «підземній» школі