Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Іноземні партнери допоможуть запорізьким фермерам розвивати плодоовочівництво та вийти на нові ринки збуту

5 березня 2015 - 13:26

Директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Андрій Ревуцький провів робочу зустріч із регіональним менеджером канадської неурядової організації Менонітської асоціації економічного розвитку Стівеном Райтом та директором Інституту післядипломної освіти та дорадництва Геннадієм Подшиваловим. Посадовці обговорили можливості співробітництва у сфері надання допомоги фермерам, дрібним та середнім приватним підприємцям області в рамках упровадження українського проекту бізнес розвитку плодоовочівництва.

Стівен Райт нагадав, що Уряди Канади та Ізраїлю надали грант у розмірі понад 19 млн. канадських доларів на підтримку малих та середніх фермерських господарств Запорізької, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей.

Така фінансова допомога передбачена Меморандумом про взаєморозуміння між Канадою та Ізраїлем щодо проекту підтримки українських плодоовочевих господарств за сприяння Мінагрополітики України.

Іноземний гість зазначив, що виконавцем проекту є Менонітська асоціація економічного розвитку  MEDA (Канада), яка сприятиме розвитку і зміцненню можливостей дрібних виробників плодоовочевої продукції, покращенню маркетингових зв’язків, а також відносин між учасниками ринку.

- У процесі реалізації проекту його клієнти отримуватимуть безкоштовний доступ до інформації про сучасні технології вирощування плодоовочевої продукції, ведення прибуткового та безпечного для навколишнього середовища бізнесу. Будуть створені маркетингові групи для розвитку та підтримки
можливостей виробників щодо виходу на високовартісні ринки, - повідомив Стівен Райт.

Загалом діяльність проекту, за словами регіонального менеджера, стимулюватиме розвиток сільських територій через покращення технології виробництва та культури реалізації плодоовочевої продукції малих та середніх виробників. Усі заходи проекту мають бути завершені не пізніше 31 грудня 2020 року.

Наприкінці зустрічі Андрій Ревуцький висловив подяку за підтримку сільського господарства Запорізької області та запевнив, що обласна влада готова надати всебічну допомогу задля реалізації проекту.

-  Завдяки таким ініціативам наші фермери отримають можливості освоєння системи якісної логістики, сучасного маркетингу, ринкових механізмів та нових технологій. Дуже дякую за те, що відвідали нас. Якщо буде потрібна певна інформація та допомога на рівні облдержадміністрації, завжди готові піти назустріч. Сподіваюся на плідну співпрацю, - зазначив посадовець.

 


Управління у справах преси та інформації 

Читайте також

Епідеміологічна ситуація в Запорізькій області: захворюваність на ГРВІ та грип зростає

Швидше та зручніше: в Запоріжжі запрацювали експертні команди замість МСЕКів

Підприємці Запоріжжя та області!

СБУ викрила проросійських пропагандистів, які виправдовували злочини рашистів

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Запоріжжя та Чернівці зміцнюють партнерство

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 25.02.2025

Упродовж доби окупанти завдали 517 ударів по 9 населених пунктах Запорізької області.

Вчителі вже підготувались до перших офлайн-уроків: «підземна» школа в Петрополі чекає на учнів

У ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

1097 днів запеклої боротьби: запоріжці згадують про початок повномасштабного вторгнення та не втрачають віри в перемогу

Пам’ять про подвиг загиблих Захисників та Захисниць живе у наших серцях

Третя річниця повномасштабного вторгнення: Запоріжжя обʼєдналося в молитві за Україну