Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Григорій Самардак: «Запорізька область по всіх напрямах демонструє стабільність»

17 січня 2015 - 13:25

Перший заступник голови облдержадміністрації Григорій Самардак провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів, на якій поінформував про підсумки зустрічі  Президента України, Прем’єр-міністра України та членів Уряду з головами обласних державних адміністрацій. Під час цього заходу було презентовано пріоритети державної політики та діяльності Уряду,  які, як підкреслив посадовець, відповідно є орієнтирами для виконавчої влади на територіях.

Так, Президент України Петро Порошенко акцентував увагу керівників областей на необхідності забезпечення проведення чергової хвилі мобілізації.

- Запорізька область повинна мобілізувати до Збройних Сил та військових формувань біля 1500 чоловіків та порядку 190 одиниць техніки. Крім цього, Президент доручив органам місцевої влади сприяти працевлаштуванню бійців, які повертаються із зони АТО. Щодо цього я маю деякі ідеї. Невдовзі розпочнеться підготовка до курортного сезону. Думаю, ми можемо долучити їх до цього процесу, а також до охорони правопорядку, - повідомив Григорій Самардак.

За словами посадовця,  Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк зорієнтував керівників областей на практичні дії щодо децентралізації. Йдеться, насамперед, про децентралізацію місцевих бюджетів, яку регіонам уже дали. Визначено її механізми, нові податки, які залишаються місцевим бюджетам.

- Наше завдання – опрацювати все на територіях. Ми вже провели семінар з керівниками фінансових органів районів. Далі роз’яснювальну роботу будемо переносити на місця і пильно контролювати цей процес, - підкреслив керівник облдержадміністрації.

Під час зустрічі значну увагу також було приділено питанням кадрової політики, особливо необхідності оновлення кадрів, енергетичної модернізації та енергоефективності.

На завершення  Григорій Самардак повідомив, що Запорізька область не була відзначена з негативного боку з жодного питання та напряму, які порушувалися керівництвом держави та урядовцями.

- Це не означає, що у нас немає проблем. Але свідчить про істотний потенціал і стабільність, - підсумував посадовець.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

1097 днів запеклої боротьби: запоріжці згадують про початок повномасштабного вторгнення та не втрачають віри в перемогу

Пам’ять про подвиг загиблих Захисників та Захисниць живе у наших серцях

Третя річниця повномасштабного вторгнення: Запоріжжя обʼєдналося в молитві за Україну

Якщо не воюєш – маєш працювати: ветеранка скористалася грантом і відкрила крамницю у Запоріжжі

«Підземна» школа в Петрополі: учні та вчителі скучили за спілкуванням

У Запоріжжі вшанували пам’ять поліцейських, які загинули, рятуючи життя інших

У Дії з’явились нові послуги для ветеранів та членів родин загиблих військовослужбовців

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 24.02.2025

Упродовж доби окупанти завдали 421 удар по 9 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 23.02.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 455 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області.

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1095-го дня війни