Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Історія запорізьких героїв АТО – мовою фотографій

28 листопада 2014 - 14:05

Виставка світлин, присвячена запорізьким воїнам, які загинули під час виконання військового обов’язку в ході Антитерористичної операції на Сході країни, презентована в обласній державній адміністрації. З унікальними експонатами першого заступника голови ОДА Григорія Самардака ознайомив директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Владислав Мороко.

Виставка організована обласним краєзнавчим музеєм та обласним військовим комісаріатом за підтримки Департаменту культури, туризму, національностей та релігій ОДА. Тут представлена інформація про 50 військових - уродженців Запорізького краю, котрі загинули в боях у зоні АТО за період з травня по листопад цього року.

Ця експозиція формувалась у два етапи. Перші 25 стендів були презентовані ще 17 вересня в обласній філармонії. Нині ж стенди доповнені ще 25 новими фотоісторіями про бійців, які віддали життя за Батьківщину. Нині тут можна знайти детальну інформацію про лейтенанта військової частини 3029 Національної гвардії Богдана Заваду, якому Указом Президента  посмертно присвоєно найвище звання – Героя України.

Співробітники обласного краєзнавчого музею повідомили, що експонати виставки будуть доповнюватись і надалі світлинами, які відображають події на Сході. Ці експонати стануть частиною масштабної тематичної виставки, присвяченої проведенню Антитерористичної операції, яку планують відкрити в музеї вже навесні 2015 року.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

«Підземна» школа в Петрополі: учні та вчителі скучили за спілкуванням

У Запоріжжі вшанували пам’ять поліцейських, які загинули, рятуючи життя інших

У Дії з’явились нові послуги для ветеранів та членів родин загиблих військовослужбовців

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 24.02.2025

Упродовж доби окупанти завдали 421 удар по 9 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 23.02.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 455 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області.

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1095-го дня війни

У ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

Магістри Запорізької політехніки отримали дипломи – попереду нові звершення

Оновлений сервісний центр Пенсійного фонду відкрився у Дніпровському районі Запоріжжя

У Запоріжжі запрацював легкоатлетичний манеж: належні умови для тренувань отримали понад тисяча запорізьких спортсменів