Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Громадськість погодила кандидата на посаду обласного податківця, але буде контролювати його діяльність

4 вересня 2014 - 16:35

Під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Григорія Самардака відбулося засідання комісії з кадрових питань при ОДА, на якому розглянуто питання щодо погодження призначення Олексія Кавиліна  на посаду начальника Головного управління Державної фіскальної служби в Запорізькій області.

Насамперед Григорій Самардак нагадав, що пройшли вже три засідання з цього питання, і кадрова комісія відмовляла у призначенні цього кандидата на посаду. Але О. Кавилін пройшов через слухання кадрового комітету Державної фіскальної служби, який його рекомендує.

- Нікому не хочеться змінювати свою думку. Але я виходжу з позиції державного службовця: держава поклала на нас відповідальні функції і ми маємо їх виконувати. Ми повинні зважено підійти до цього питання, керуючись інтересами області. Кавилін три місяці виконував обов’язки начальника управління. Слід заслухати, що він зробив, як планує працювати над збільшенням надходжень, вибудовувати кадрову політику і взаємини з підприємцями, - запропонував посадовець.

Олексій Кавилін коротко прозвітував про підсумки, серед яких основним досягненням є виконання плану з податкових платежів. А головним пунктом подальшої роботи вважає реалізацію ініціативи щодо повернення потужних платників податків, які зареєстровані в інших містах, у Запоріжжя.

Голова громадської організації «Бізнес-Союз «Порада» Олена Єрьоменко повідомила, що підприємці та фахівці певний час тому зустрілися з Олексієм Кавиліним і відбулася ділова, професійна розмова.

- Це ключова посада. Без призначення начальника обласного управління неможливе призначення на місцях, від чого потерпає бізнес. Тому ми поспілкувалися з Кавиліним, з’ясували його позиції, висунули свої пропозиції. За підсумками цієї зустрічі ми вирішили надати йому аванс довіри, але беремо під контроль його діяльність, - зазначила Олена Єрьоменко.

Підприємці, які також були учасниками цієї зустрічі, додали, що виробили ряд конкретних вимог, суть яких полягає у дотриманні правил гри між фіскальними органами та бізнесом. Обговоривши їх з Кавиліним, дійшли  взаєморозуміння і готовності співпрацювати. Проте попередили,  що тепер громадськість здійснюватиме моніторинг виконання домовленостей.

За підсумками обговорення присутні члени комісії проголосували за погодження  призначення Олексія Кавиліна  на посаду начальника Головного управління Державної фіскальної служби в Запорізькій області таким чином: 10 – за, двоє – проти, двоє – утрималися.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Всеукраїнський конкурс творчих проєктів до Міжнародного дня рідної мови: стартував прийом заявок

«Діалог влади та бізнесу»: взаємодія з податковими органами

«Діалог влади та бізнесу»: взаємодія з податковими органами

Робоча група «Прозорість і підзвітність»: в центрі уваги – послуги з благоустрою

У Запоріжжі відкривають навчально-практичний центр: тут готуватимуть фахівців, яких не вистачає бізнесу

Делегація Посольства Королівства Швеція в Україні зустрілась із запорізькими ветеранами, медиками та рятувальниками

Запоріжжя приймало делегацію Конгресу США та Агентства ООН у справах біженців

Освіта без загроз: у Балабиному відкрили «підземну» школу за участі Посла Швеції

Безпечне та комфортне навчання офлайн: savED та KFC допомогли з устаткуванням «підземної» школи у центрі Запоріжжя

Швеція підтримує Запорізьку область: посол Мартін Оберг відвідав регіон

Енергонезалежність регіону: про що говорили з представниками ПРООН у Запоріжжі

Посилення медичної системи: Запорізька область отримала 5 нових реанімобілів