Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Область продовжує приймати тимчасових переселенців зі Сходу та Півдня України

19 серпня 2014 - 10:06

Область продовжує приймати тимчасових переселенців зі Сходу та Півдня України

За останню добу до регіону прибули 766 переміщених осіб. Наразі в області розміщено 13  200  громадян із зони проведення антитерористичної операції (Донецької та Луганської областей) та 475 - з Автономної Республіки Крим.

Загалом у регіоні знайшли прихисток 1745 чоловіків, 5253 жінки, 4990 дітей, 1688 інвалідів та людей похилого віку.

Про це повідомили в регіональному штабі з питань соціального забезпечення та тимчасового розміщення сімей та переселенців із зони проведення АТО, який функціонує на базі консультаційного центру Головного управління ДСНС України в Запорізькій області.

Як зазначив начальник штабу Микола Головань, 875 осіб, які кілька місяців проживали на території Запорізької області, вже повернулися додому – на звільнені від терористів території.

Більшу частину перевезеть вимушених переселенців організовують волонтерські групи, частина осіб повертається до своїх домівок самостійно.

За інформацією Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, тимчасово переміщені особи в повній мірі забезпечені необхідною кваліфікованою медичною допомогою. Лікувально-профілактичні заклади області, в яких налагоджено цілодобове чергування, продовжують працювати в особливому режимі готовності до масових звернень громадян.

Крім того, вимушені переселенці мають змогу знайти роботу в Запорізькій області. На сьогодні до центрів зайнятості регіону звернулися понад 700 переміщених осіб із зони проведення антитерористичної операції та тимчасово окупованої території АР Крим. З них 598  отримали статус безробітного, 72 громадянина за сприяння служб зайнятості знайшли роботу.

Нагадаємо, регіональний штаб з питань соціального забезпечення та тимчасового розміщення сімей та переселенців із зони проведення АТО  функціонує при Головному управлінні ДСНС України в Запорізькій області, який розташований на вул.Грязнова, 65 (перший поверх). Також громадяни можуть звернутися до штабу за телефоном 787-94-31, або зателефонувавши на безкоштовні номери 101 та 112, з яких їх переключать на обласний штаб.

З питань працевлаштування вимушені переселенці можуть звертатися за тел. (0612)34-00-07, за юридичною допомогою – за тел. (061)239-01-55.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 22.02.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 517 ударів по 10 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1094-го дня війни

Всеукраїнський конкурс творчих проєктів до Міжнародного дня рідної мови: стартував прийом заявок

«Діалог влади та бізнесу»: взаємодія з податковими органами

«Діалог влади та бізнесу»: взаємодія з податковими органами

В ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

Робоча група «Прозорість і підзвітність»: в центрі уваги – послуги з благоустрою

У Запоріжжі відкривають навчально-практичний центр: тут готуватимуть фахівців, яких не вистачає бізнесу

Делегація Посольства Королівства Швеція в Україні зустрілась із запорізькими ветеранами, медиками та рятувальниками

Запоріжжя приймало делегацію Конгресу США та Агентства ООН у справах біженців

Освіта без загроз: у Балабиному відкрили «підземну» школу за участі Посла Швеції