Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Єдиний в Україні рейковий автобус почав курсувати в Запорізькій області

3 червня 2014 - 09:53

Сьогодні о 7.40 від залізничної станції «Запоріжжя ІІ» відбув рейковий автобус за маршрутом «Запоріжжя-Бердянськ-Мелітополь». На станції перших пасажирів проводили голова обласної державної адміністрації Валерій Баранов та його заступник Петро Гончарук.

Як повідомив очільник регіону, цей дизельний поїзд (рейковий автобус) - єдиний в Україні і був куплений за 25 млн. грн. для Львівської області. Однак після перемовин з Міністром інфраструктури України цей  транспортний засіб передали Запорізькій області.

Валерій Баранов оглянув умови перевезення пасажирів та познайомився з екіпажем - машиністом Миколою Тилькиєвим, його помічником Віктором Мамонтовим та стюартом Денисом Супруновим.

- Це сучасний транспортний засіб, який має все необхідне для комфортного проїзду пасажирів, а це основне, заради чого ми працюємо - підвищення якості обслуговування людей. Крім того, ціна на квиток нижча, ніж за маршрутку, - акцентував керівник обласної виконавчої влади.

Наразі рейковий автобус ходить по вівторках, п’ятницях на неділях, а повертається у понеділок, четвер та суботу. Його місткість - 91 посадкове місце, а загальна кількість - 201. Хоча начальник пасажиропотоку Запорізької дирекції Придніпровської залізниці Іван Антошкін запевнив, що стоячих місць у автобусі не буде, а якщо виникне необхідність, його просто переведуть на щоденний графік руху.

Вартість квитків коливається в залежності від дня відправлення і складає 50-58 гривень. Час перебування в дорозі - чотири години десять хвилин.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

1097 днів запеклої боротьби: запоріжці згадують про початок повномасштабного вторгнення та не втрачають віри в перемогу

Пам’ять про подвиг загиблих Захисників та Захисниць живе у наших серцях

Третя річниця повномасштабного вторгнення: Запоріжжя обʼєдналося в молитві за Україну

Якщо не воюєш – маєш працювати: ветеранка скористалася грантом і відкрила крамницю у Запоріжжі

«Підземна» школа в Петрополі: учні та вчителі скучили за спілкуванням

У Запоріжжі вшанували пам’ять поліцейських, які загинули, рятуючи життя інших

У Дії з’явились нові послуги для ветеранів та членів родин загиблих військовослужбовців

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 24.02.2025

Упродовж доби окупанти завдали 421 удар по 9 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 23.02.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 455 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області.

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1095-го дня війни