Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

«В основі майбутнього процвітання нашої держави лежить надання повноважень місцевим громадам» - Валерій Баранов

30 травня 2014 - 21:30

«В основі майбутнього процвітання нашої держави лежить надання повноважень місцевим громадам» - Валерій Баранов.

В ході робочої поїздки до Василівського району голова обласної державної адміністрації зустрівся з адміністративно-господарським активом території.

Голова ОДА в своєму виступі підкреслив важливість внесення змін до конституції для майбутнього процвітання нашої держави.

- Після розвалу Радянського Союзу ряд країн провели необхідні управлінські реформи, що призвели до позитивних наслідків в цих державах. Унікальність української держави полягає в тому, що за роки її незалежності не проведена жодна реформа, хоча про ці реформи постійно йшла мова. Наразі, після проведення президентських виборів необхідно сформувати професійний уряд і провести ці життєво необхідні реформи, - наголосив Валерій Баранов.

Під час зустрічі керівничі керівник області відповів на запитання жителів району та подякував за активність та порозуміння. 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

1097 днів запеклої боротьби: запоріжці згадують про початок повномасштабного вторгнення та не втрачають віри в перемогу

Пам’ять про подвиг загиблих Захисників та Захисниць живе у наших серцях

Третя річниця повномасштабного вторгнення: Запоріжжя обʼєдналося в молитві за Україну

Якщо не воюєш – маєш працювати: ветеранка скористалася грантом і відкрила крамницю у Запоріжжі

«Підземна» школа в Петрополі: учні та вчителі скучили за спілкуванням

У Запоріжжі вшанували пам’ять поліцейських, які загинули, рятуючи життя інших

У Дії з’явились нові послуги для ветеранів та членів родин загиблих військовослужбовців

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 24.02.2025

Упродовж доби окупанти завдали 421 удар по 9 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 23.02.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 455 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області.

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1095-го дня війни