Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізькі правоохоронці відзначили День Перемоги об’єднанням зусиль з громадськістю

8 травня 2014 - 11:54

У Запоріжжі, біля будівлі Головного управління МВС у Запорізькій області, відбувся мітинг, присвячений 69-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. У заході взяв участь перший заступник голови обласної державної адміністрації Григорій Самардак.

Посадовець привітав правоохоронців з великою Перемогою від імені голови облдержадміністрації Валерія Баранова.

- Минуло вже 69 років після Перемоги у Великій Вітчизняній війні, і сьогодні ми відзначаємо цей день у складній політичній ситуації. Багато хто каже, що дух правоохоронних органів деморалізований, але я точно знаю, що це не так. Правоохоронці завжди стояли та будуть стояти на сторожі правопорядку та законів України, - зазначив Григорій Самардак.

Також посадовець запевнив ветеранів, що влада віддасть всі сили для того, щоб підняти економіку країни, і зробити так, щоб наші герої відчували захист держави.

- Вирішення соціальних проблем ветеранів Великої Вітчизняної війни, їх постійна підтримка завжди залишатиметься для нас першочерговим завданням, - наголосив Григорій Самардак.

Наприкінці мітингу була оприлюднена спільна заява правоохоронних органів Запорізької області,  представників громадськості та політичних партій, спрямована на об’єднання зусиль з метою забезпечення спокою та правопорядку на території області, захисту інтересів громадян та цілісності країни.

 

 

Управління у справах преси та інформації 

Читайте також

Епідеміологічна ситуація в Запорізькій області: захворюваність на ГРВІ та грип зростає

Швидше та зручніше: в Запоріжжі запрацювали експертні команди замість МСЕКів

Підприємці Запоріжжя та області!

СБУ викрила проросійських пропагандистів, які виправдовували злочини рашистів

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Запоріжжя та Чернівці зміцнюють партнерство

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 25.02.2025

Упродовж доби окупанти завдали 517 ударів по 9 населених пунктах Запорізької області.

Вчителі вже підготувались до перших офлайн-уроків: «підземна» школа в Петрополі чекає на учнів

У ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

1097 днів запеклої боротьби: запоріжці згадують про початок повномасштабного вторгнення та не втрачають віри в перемогу

Пам’ять про подвиг загиблих Захисників та Захисниць живе у наших серцях

Третя річниця повномасштабного вторгнення: Запоріжжя обʼєдналося в молитві за Україну