Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізькі виконавці готуються до участі в ХІV Всеукраїнському фестивалі «Червона рута – 2015»

15 квітня 2014 - 16:19

Запорізькі виконавці готуються до участі в ХІV Всеукраїнському фестивалі «Червона рута – 2015»

У Запоріжжі за сприяння Департаменту культури, туризму, національностей та релігій ОДА та обласного методичного центру культури і мистецтв відбувся відбір артистів для участі у ХІV Всеукраїнському фестивалі сучасної пісні та популярної музики «Червона рута – 2015».

Про це повідомив директор департаменту (стажування) Владислав Мороко.

- Фестиваль відбувається у 2014-2015 роках і складається з двох етапів: відбіркового та фінального. Зараз по всій Україні проходять відбіркові конкурси. «Червона Рута», на відміну від інших, залишається єдиним некомерційним фестивалем, який цілеспрямовано підтримує саме молодих, ще невідомих, виконавців, - зазначив Володимир Мороко.

У відбірковому конкурсі взяли участь близько 50-ти учасників з Запоріжжя, Запорізького, Гуляйпільського, Мелітопольського, Василівського районів. Конкурсні виступи оцінювало високопрофесійне журі на чолі з генеральним директором фестивалю Мирославом Мельником.

- Запорізькі виконавці продемонстрували професійність, неповторність, новизну, сучасність та оригінальність. Саме сьогодні, коли глобальна криза стала переконливим доказом хибності матеріалістично-споживацької ідеології, настав час для молоді, яка може, в тому числі і засобами мистецтва, створити якісно нове суспільство: людяніше, справедливіше, чистіше, - зазначив Владислав Мороко.

За підсумками відбіркового конкурсу право виступити у фіналі фестивалю у м.Київ в 2015 році отримали рок-гурт «Інша думка» (м.Запоріжжя) та виконавці поп-музики Антон Якубовський (м.Запоріжжя), та Юлія Чілікіна (с.Вознесенка Мелітопольського району).

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Епідеміологічна ситуація в Запорізькій області: захворюваність на ГРВІ та грип зростає

Швидше та зручніше: в Запоріжжі запрацювали експертні команди замість МСЕКів

Підприємці Запоріжжя та області!

СБУ викрила проросійських пропагандистів, які виправдовували злочини рашистів

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Запоріжжя та Чернівці зміцнюють партнерство

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 25.02.2025

Упродовж доби окупанти завдали 517 ударів по 9 населених пунктах Запорізької області.

Вчителі вже підготувались до перших офлайн-уроків: «підземна» школа в Петрополі чекає на учнів

У ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

1097 днів запеклої боротьби: запоріжці згадують про початок повномасштабного вторгнення та не втрачають віри в перемогу

Пам’ять про подвиг загиблих Захисників та Захисниць живе у наших серцях

Третя річниця повномасштабного вторгнення: Запоріжжя обʼєдналося в молитві за Україну