Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізькі дзюдоїсти стали єдиними зі збірної України, хто піднявся на п’єдестал пошани елітного турніру «Гран-Прі»

31 березня 2014 - 15:49

У Турції, у м.Самсун, завершилися елітні міжнародні змагання з дзюдо серії «Гран-Прі», в яких взяла участь  збірна України. Двоє спортсменів - запоріжці Марина Черняк та Станіслав Бондаренко - стали єдиними українськими дзюдоїстами, які отримали медалі та піднялися на п’єдестал пошани.

Про це повідомила начальник управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова.

За словами посадовця, запорізьким дзюдоїстам вдалося завоювати на змаганнях «срібло» та «бронзу».

- У перший день турніру Марина Черняк отримала срібну нагороду в найменшій жіночій ваговій категорії, яка стала в підсумку єдиною для жіночої збірної країни. В останній день змагань запорізький суперважковаговик Станіслав Бондаренко виборов бронзову медаль, яка також стала почином у чоловічій команді, - повідомила Наталія Власова.

Ще один представник Запоріжжя в збірній України - Вадим Синявський залишився за крок від п’єдесталу пошани. У фінальному блоці в боротьбі за третє місце «Гран-Прі» запорізький дзюдоїст поступився французові.