Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Освітяни обговорили шляхи формування здоров’язбережувальної компетентності учнів школів-інтернатів

3 березня 2014 - 17:03

 Днями в Кам’янсько-Дніпровській загальноосвітній санаторній школі-інтернат відбулися педагогічні читання з проблеми: «Формування здоров’язбережувальної компетентності учнів у навчально-виховному процесі школи-інтернату» для директорів та заступників директорів шкіл-інтернатів усіх типів.

Про це повідомив директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Микола Ярмощук.

На пленарному засіданні розглядалися питання щодо медичних аспектів реабілітаційного освітнього простору, сучасні підходи до формування життєвих навичок учнів у навчально-виховному процесі: теоретичний та практичний аспекти, а також питання щодо створення корекційно-розвивального освітнього простору в сучасній школі інтернатного типу.

По завершенню пленарної частини учасники педагогічних читань ознайомились із медичним та спортивним оснащенням, приміщеннями для оздоровлення та відпочинку учнів школи-інтернату.

Робота була продовжена у двох секціях: для заступників директорів з проблеми «Методичні особливості здоров’язбережувальної діяльності педагога на уроці» та для директорів з проблеми «Моніторинг діяльності учителя, як фактор забезпечення здоров’язбережувальної компетентності учнів у навчально-виховному процесі сучасної школи».

Педагогічні читання завершилися науково-методичний диспутом «Шляхи формування здоров’язбережувальної компетентності учнів у навчально-виховному процесі сучасної школи-інтернату» та підбиттям підсумків.

- Учасники педагогічних читань прийшли до висновку, що на сучасному етапі у школах-інтернатах приділяють значну увагу формуванню здоров’язбережувальної компетентності учнів у навчально-виховному процесі, створюючи оптимальні умови для корекції та розвитку дітей з особливими освітніми потребами. Також вони визначили пріоритетні напрямки здоров’язбережувальної діяльності закладів, - зазначив Микола Ярмощук.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Упродовж доби окупанти завдали 593 удари по 14 населених пунктах Запорізької області.

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1099-го дня війни

«Запоріжжя заручиться підтримкою французьких регіонів», – французький парламентар Габріель Атталь

«Україна єдина. Крим – це Україна»: в Запоріжжі провели круглий стіл до Дня спротиву окупації Криму

Французька делегація відвідала Запоріжжя: новий етап франко-української співпраці

7 врятованих життів: у Запорізькій обласній клінічній лікарні провели унікальні мультиорганні трансплантації

День спротиву російській окупації Криму: у Запоріжжі підняли кримськотатарський прапор

Безпечна освіта: діти з 18 населених пунктів Запорізької області повернулися до офлайн-навчання в новій «підземній» школі

Виставка GreenExpo-2025 та форум «Децентралізація енергетики» об'єднає провідних фахівців галузі

Всеукраїнський літературний конкурс імені Олени Теліги та Олега Ольжича: оголошено про прийом творчих робіт

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 26.02.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 499 ударів по 12 населених пунктах Запорізької області