Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Євген Червоненко: « Я за те, щоб Мелітополь став економічно багатшим регіоном, а не чемпіоном по СНІДу»

17 березня 2006 - 11:30

Робочу поїздку губернатор розпочав з відвідин Новобогданівки. Місцевих жителів найбільше зараз турбує проблема підтоплення і доріг. У весняну пору тут не проїхати, не пройти.

«У місцевих чиновників логіка проста: коли затопить повністю, тоді і гроші знайдуться», - зазначив Євген Червоненко. – А вихід зі складної ситуації треба шукати щодня». Голова обласної виконавчої влади дав доручення районній владі вже сьогодні знайти насоси і почати відкачувати воду, а також переглянути кошторис сільської ради на ремонт доріг.

Не менше сьогодні турбує і стан справ на військовій частині, де два роки тому сталася надзвичайна ситуація. Губернатора цікавило одне запитання, що треба для того, щоб вибухи більше не лунали, щоб люди були спокійні за безпеку свого життя? Відповідь військових коротка: утилізувати реактивні боєприпаси, які ще знаходяться на складах. І зробити це якомога швидше, бо вони все ще несуть в собі небезпеку, якщо вибухнуть, то в радіусі 20-25 кілометрів наслідки від вибухів будуть досить помітними.

З 29 березня тут почнуться піротехнічні роботи і триватимуть вони до листопада. Планується знешкодження до 40% боєприпасів, які тут є.

Як виявилося, до сих пір на військових складах зволікають з передачею техніки від Міністерства оборони України до Міністерства з надзвичайних ситуацій. Губернатор пообіцяв особисто переговорити з вищим начальством, щоб за місяць цю проблему вирішити. Ще з минулого року тут лежать плити для технічної території перевезені з військового аеродрому в Токмаці без потреби. Військові кивають на погодні умови, а Євген Червоненко – на безгосподарність і безвідповідальність. Через місяць голова облдержадміністрації пообіцяв повернутись до цього питання ще раз.

Гнітюче враження у Євгена Червоненка склалося від відвідування Мелітопольського міжрайонного центру профілактики та боротьби зі СНІДом. Знаходиться він пристосованому приміщенні з малою площею. Будівля центру збудована в 1964 році, попередньо експлуатувалася як дитячий садочок. Працювати там досить важко. А як відомо, Мелітополь посідає одне з перших місць в Україні по кількості віл-інфікованих. Значить потрібні не лише умови для лікування хвороби, а для профілактики її серед мелітопольців. «Готуйте відповідні папери для виділення коштів на ремонт з обласного бюджету», - дав доручення голова облдержадміністрації керівництву центром.

Проблема віл-інфікованих вийшла вже за рамки асоціальних груп населення. Сьогодні, як свідчать факти, вона стосується і благополучних верств. «Тому кращі ліки від СНІДу – говорити правду людям, роз'яснювати всю небезпеку цієї хвороби для кожного», - наголосив Є. Червоненко.

Відвідав голова облдержадміністрації і госпрозрахунковий підрозділ «АвтоЗАЗ- Мотор» ЗАТ з іноземною інвестицією «Запорізький автомобілебудівний завод», який за його словами має бути лідером на ринку моторів. Для підприємства актуальними залишаються питання більш повного завантаження виробничих потужностей, розширення асортименту продукції та освоєння нових ринків збуту продукції.

На зібрання адміністративно-господарського активу міста та району губернатор прийшов з метою «донести ідеї, з якими регіон буде жити далі. Вибори закінчаться, життя продовжується». Будувати фонтани голова обласної виконавчої влади не збирається, а от проблеми підтоплення багатьох населених пунктів району вирішувати буде. В регіон повинні йти інвестиції, адже в цьому плані він привабливий, тут розвинута промисловість, досить розгалужена інфраструктура міста. «Ви ніколи не були бідними, але я хочу, щоб стали ще багатшими», - зазначив Євген Червоненко.

Після губернатор мав зустріч з представниками засобів масової інформації, взяв участь в «прямому ефірі телеканалу «МТВ –плюс».

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

У Запорізькій області розпочалися будівельні роботи із завершення реконструкції водоводу: жителям громад підвозять технічну й питну воду

Підтримка ВПО та співпраця з громадами регіону: представники обласної влади та Координаційного гуманітарного центру обговорили спільні плани на цей рік

Міжнародний Комітет Червоного Хреста в Україні – Запорізька ОДА: cпільні проєкти та подальша співпраця

Застосунок «Резерв+»: відбір кадрів для Сил оборони

Після ворожого обстрілу в лікарнях Запоріжжя залишаються 66 містян

Триває ліквідація наслідків ворожого обстрілу в Шевченківському районі

Нові військові облігації «Вугледар» і «Скадовськ»: як купити?

В Запорізькій області оголошено День жалоби

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 09.01.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 333 удари по 12 населених пунктах Запорізької області.

Трагедія у Запоріжжі: російський обстріл забрав життя 13 людей, постраждало ще понад 80 містян

Фермери Запорізької области отримали рукави для зберігання зерна