Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Віктор Янукович: Вибір України - європейська інтеграція

30 серпня 2013 - 13:03

Віктор Янукович: Вибір України - європейська інтеграція

Європейський вибір України закріплений у законі «Про засади внутрішньої та зовнішньої політики» і не підлягає сумніву, наголошує Президент України Віктор Янукович.

«Ми визначились сьогодні, і заради цього ми прийняли закон у 2010 році, який визначає основи нашої зовнішньої політики. Це європейська інтеграція», - сказав Віктор Янукович під час інтерв’ю українським телеканалам.

Глава держави запевнив, що Україна виконає умови, необхідні для підписання Угоди про асоціацію. «Осінь цього року поставить крапку. Ми виконаємо всі умови. У цьому я не маю жодних сумнівів», - підкреслив Віктор Янукович.

На його переконання, більшість представлених у парламенті сил об’єднаються навколо вирішення цього питання.

«На сьогодні я не бачу жодних перешкод для підписання цього документу. Тому я сподіваюсь, що настане час - і це рішення буде прийнято», - зазначив Віктор Янукович.

За його словами, зараз йдеться не про вступ до Європейського союзу чи Митного союзу, а про кроки України у відносинах з цими організаціями. «Ми з вами не знаємо,  коли буде прийнято рішення про вступ до Європейського союзу чи до Митного союзу. І тоді в будь-якому разі нам не обійтись без референдуму», - сказав Віктор Янукович.

Віктор Янукович дав інтерв’ю тележурналістам Савіку Шустеру («Шустер LIVE», телеканал «Інтер»), Олександру Ткаченку (студія «1+1»), Андрію Куликову (IСTV) та Ларисі Губіній («5 канал»).



За матеріалами прес-служби Президента України

Читайте також

1097 днів запеклої боротьби: запоріжці згадують про початок повномасштабного вторгнення та не втрачають віри в перемогу

Пам’ять про подвиг загиблих Захисників та Захисниць живе у наших серцях

Третя річниця повномасштабного вторгнення: Запоріжжя обʼєдналося в молитві за Україну

Якщо не воюєш – маєш працювати: ветеранка скористалася грантом і відкрила крамницю у Запоріжжі

«Підземна» школа в Петрополі: учні та вчителі скучили за спілкуванням

У Запоріжжі вшанували пам’ять поліцейських, які загинули, рятуючи життя інших

У Дії з’явились нові послуги для ветеранів та членів родин загиблих військовослужбовців

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 24.02.2025

Упродовж доби окупанти завдали 421 удар по 9 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 23.02.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 455 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області.

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1095-го дня війни